• Nieuw

Ongereedweg 4462 ET Goes

€ 2.459.500 k.k.

Omschrijving

Unieke beleggings- en ontwikkelingskans aan de A58 bij Goes

Te koop: Circa 5 hectare strategisch gelegen grond naast Bedrijvenpark Deltaweg

Aan de rand van Goes, direct naast het succesvolle Bedrijvenpark Deltaweg en pal langs de A58, wordt een uitzonderlijke grondpositie van circa 5 hectare (49.190 m²) aangeboden. Een unieke kans voor beleggers, ontwikkelaars en ondernemers die willen anticiperen op de toenemende schaarste aan hoogwaardige bedrijfslocaties in Zeeland.
De uitgifte van de bedrijfskavels op Bedrijvenpark Deltaweg is in volle gang. Diverse toonaangevende ondernemingen hebben zich hier inmiddels gevestigd, waardoor het park zich ontwikkelt tot één van de belangrijkste bedrijvencentra van Zeeland. De beschikbare vestigingsmogelijkheden worden snel schaarser en in de rest van de provincie is nagenoeg geen direct beschikbaar bedrijfsterrein meer voorhanden.

Toekomstige bedrijfsbestemming
Het aangeboden perceel maakt onderdeel uit van de tweede fase van de ontwikkeling van Bedrijvenpark Deltaweg. Naar verwachting zal deze locatie binnen afzienbare tijd worden betrokken bij de verdere uitbreiding van het bedrijvenpark en een definitieve bedrijfsbestemming verkrijgen. Daarmee biedt het perceel een aantrekkelijk perspectief op waardegroei en toekomstige ontwikkelingsmogelijkheden.

Waardevast investeren
Voor beleggers vormt deze grondpositie een uitgelezen mogelijkheid om te investeren in een schaarse en strategisch gelegen locatie met een sterk toekomstperspectief. De ligging aan de A58 zorgt voor uitstekende bereikbaarheid en zichtbaarheid, terwijl de verdere ontwikkeling van het omliggende bedrijventerrein de potentie van deze investering onderstreept.

Vraagprijs
De vraagprijs bedraagt € 50,00 per m² kosten koper.
Bij voortzetting van het bedrijfsmatig agrarisch gebruik bestaat, onder voorwaarden, mogelijk aanspraak op een vrijstelling van overdrachtsbelasting. Geïnteresseerden wordt geadviseerd hierover fiscaal advies in te winnen.

Kenmerken
• Circa 5 hectare grond
• Gelegen naast Bedrijvenpark Deltaweg te Goes
• Uitstekende zichtlocatie langs de A58
• Onderdeel van de toekomstige tweede fase van het bedrijvenpark
• Verwachte ontwikkeling naar een bedrijfsbestemming
• Zeer beperkt aanbod van bedrijfsterreinen binnen Zeeland
• Interessante langetermijnbelegging met potentieel voor aanzienlijke waardegroei
• Kortlopend verpacht aan een agrarisch gebruiker
• Vraagprijs: € 50,00 per m² kosten koper

Een zeldzame kans om te investeren in de toekomst van ondernemend Zeeland. Grondposities van deze omvang, op deze locatie en met dit ontwikkelingsperspectief, komen slechts sporadisch beschikbaar.

Interesse? Neem vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie!

Disclaimer
De in deze aanbieding opgenomen informatie is met zorg samengesteld, maar voor de juistheid ervan kan door Rijk taxateurs | adviseurs | rentmeesters B.V. geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend. Nadrukkelijk wordt vermeld dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd.

Ten aanzien van de toekomstige planologische ontwikkeling, bestemmingswijziging en termijn waarop deze kan plaatsvinden, kunnen geen garanties worden gegeven. Vermelde verwachtingen zijn gebaseerd op de huidige inzichten en plannen. Een eventuele vrijstelling van overdrachtsbelasting is afhankelijk van de specifieke omstandigheden van koper en transactie. Geïnteresseerden dienen zelfstandig onderzoek te verrichten naar de voor hen relevante publiekrechtelijke, privaatrechtelijke en fiscale aspecten.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 2.459.500 k.k.
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Hoofdfunctie
Losse grond

Oppervlakten

Totale oppervlakte
4 ha 91 a 90 ca
Type land
Bouwland
Veldkavels
4 ha 91 a 90 ca

Kadastrale gegevens

GOES V 184
Kadastrale kaart
Eigendomssituatie
1 ha 97 a 30 ca (geheel perceel)
GOES V 195
Eigendomssituatie
2 ha 94 a 60 ca (geheel perceel)

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Krijg inzicht in de bereikbaarheid van dit object vanuit bijvoorbeeld een openbaar vervoer station of vanuit een adres.

Ongereedweg

€ 2.459.500 k.k.