Mariniersweg 55 3011 NE Rotterdam

€ 63.000 /jr

Omschrijving

Gezocht: ondernemers met ‘cojones’

Alsof je je even in Zuid-Amerika waant: Botanero (hoek Mariniersweg en de Vogelenzang, Rotterdam) is een swingende mix van bar, restaurant, cantina en proeflokaal. Hier zijn de salsa- en rumbaklanken nooit ver weg. De cocktailshakers volgen moeiteloos de ritmes van de Zuid-Amerikaanse klanken. Geen wonder dat dit voor velen een geliefde plek is. Voor een drankje, een botanero (hapje) of een volwaardige maaltijd. Het concept van Botanero staat als een casa.

Deze succesvolle horecazaak, gelegen in een omgeving met veel aansprekende horecazaken, is nu te koop (290 m²). Een uitgelezen kans voor ondernemers met lef die een bewezen concept willen overnemen en het succes verder willen uitbouwen.

Botanero is in 2019 gebouwd en ingericht, en bieden we aan als een operationeel en hoogwaardig ingericht horecabedrijf. De zaak beschikt over een royaal terras op de zon. Botanero kan bogen op een jarenlange hoge omzet. En oh ja, ‘cojones’ betekent: ‘ballen’ (ofwel: lef).

Kenmerken

Overdracht

Huurprijs
€ 63.000 per jaar
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Overname

Bedrijfsovername
€ 350.000 (inventaris + goodwill)
Personeel
Nee

Bouw

Hoofdfunctie
Horeca
Soort horeca
Café, eetcafé en café-restaurant
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwperiode
1945-1959

Oppervlakten

Oppervlakte
290 m²
Verkoopvloeroppervlakte
170 m²

Indeling

Aantal bouwlagen
2 bouwlagen
Gelegen op
-1e woonlaag

Energie

Energielabel
Niet beschikbaar

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Krijg inzicht in de bereikbaarheid van dit object vanuit bijvoorbeeld een openbaar vervoer station of vanuit een adres.

Mariniersweg 55

€ 63.000 /jr