• New

Zuidbaan 506 2841 MD Moordrecht

€ 450,000 k.k.

Description

TE KOOP
Moderne, hoogwaardige bedrijfsunit aan de Zuidbaan 506.

Het betreft een bedrijfsunit waarvan de totale oppervlakte circa 280 m² bedraagt. Het object is onderdeel van het project Zuidstaete, gelegen in Moordrecht, aan de Zuidbaan op het Gouwe Park. Het betreft ideale bedrijfs- en kantoorruimtes die geschikt zijn voor opslag, lichte productie en kantooractiviteiten.

LOCATIE
Gelegen op bedrijventerrein Gouwe Park te Moordrecht (gemeente Zuidplas). Gouwe Park is een modern en representatief bedrijventerrein met een automatische toegangspoort welke buiten kantooruren alleen toegankelijk is voor bedrijven welke gevestigd zijn op het bedrijventerrein.

BEREIKBAARHEID
Per auto
Uitstekend bereikbaar via de A12 en A20 met snelle verbindingen richting Rotterdam, Den Haag en Utrecht.

Per OV
Bereikbaar via station Gouda en regionale busverbindingen.

VLOEROPPERVLAKTE
De totale vloeroppervlakte van het gebouw bedraagt circa 280 m².
Begane grond ca. 140 m²
1e verdieping ca. 140 m²

KADASTRALE GEGEVENS
Gemeente: Moordrecht Sectie: D Nummer: 3710
Perceeloppervlakte: circa 140 m²

BESTEMMING
Bedrijventerrein met bestemming bedrijf tot en met categorie 4.1, geschikt voor bedrijfs- en kantooractiviteiten.

PARKEREN
Er zijn 4 exclusieve parkeerplaatsen gelegen op mandelig terrein.

VOORZIENINGEN
De ruimtes op de begane grond zijn onder meer voorzien van:
• Overheaddeur;
• Betonvloer;
• Stroomvoorziening 3x 125 ampère;
• Krachtstroom;
• Pantry/keuken;
• Enkel toilet;
• Centrale verwarming;

De 1e verdieping is onder meer voorzien van:
• Standalone vergaderruimte;
• Kabelgoten;
• Systeemplafond;
• Te openen ramen;
• Centrale verwarming;
• Airconditioning / klimaatbeheersing;
• Stoffering en raambekleding;

KOOPPRIJS
€ 450.000,- k.k.

VVE KOSTEN
De VvE-bijdrage bedraagt voor het jaar 2026 € 1.515,- exclusief btw. De bijdrage kan jaarlijks door de VvE worden aangepast.

AANVAARDING
In overleg; niet eerder dan 1 mei 2027.

VOORBEHOUD
Elke transactie behoeft de nadrukkelijke goedkeuring van eigenaar.

KOOPOVEREENKOMST
De koopovereenkomst wordt opgesteld conform het actuele Vastgoed Nederland model.

DISCLAIMER
Al het bovenstaande betreft informatie omtrent de verkoop van dit adres. De informatie is met zorg samengesteld, maar voor de juistheid ervan kan door Bij Abram Bedrijfsmakelaardij geen aansprakelijkheid worden aanvaard noch aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend. Nadrukkelijk is vermeld dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 450,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
2009

Surface areas

Area
280 m² (units from 140 m²)
Industrial unit area
140 m²
Office area
140 m²
Plot size
140 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Mechanical ventilation, overhead doors, three-phase electric power, concrete floor, toilet, pantry, air conditioning and windows can be opened

Energy

Energy label
A++++

Surroundings

Location
Business park and office park

Parking

Parking spaces
10 uncovered parking spaces

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Zuidbaan 506

€ 450,000 k.k.