Middelblok 210-e 2831 BR Gouderak

  • New
€ 16,000 /yr

Description

Te huur: bedrijfsruimte aan het Middelblok 210 e in Gouderak

Op een goed bereikbare locatie in Gouderak komt een functionele bedrijfsruimte beschikbaar met in totaal circa 126 m² vloeroppervlakte. De ruimte is geschikt voor uiteenlopende bedrijfsactiviteiten en beschikt over zowel bedrijfs- als kantoorruimte.

Vloeroppervlakte
Totaal circa 126 m², verdeeld over:
- circa 60m² bedrijfsruimte op de begane grond
- circa 66m² kantoorruimte gesitueerd op de eerste verdieping.

Parkeren
Op eigen terrein zijn twee parkeerplaatsen aanwezig behorende bij deze unit.

Locatie en bereikbaarheid
De locatie ligt gunstig ten opzichte van de omliggende dorpen en steden. Moordrecht, Gouderak en Gouda zijn snel bereikbaar via de N207. Vanuit deze regio zijn ook de grotere steden zoals Rotterdam, Den Haag en Utrecht goed te bereiken via de A20 en A12.

Opleveringsniveau:
- Gladde beton vloer
- Garagedeur met elektrische bediening
- Loopdeur
- Vaste trap naar 1e verdieping
- Toilet ruimte met verlichting
- Hangend toilet
- Wasbak koud water in toilet ruimte
- 4 x led TL verlichting
- 1 x lichtschakelaar + 2 x stopcontact 230v
Eerste verdieping:
- Glad afgewerkte zand cement vloer
- 4 x led TL lamp
- 1 x lichtschakelaar + 2x stopcontact

Huurprijsherziening:
Jaarlijks, voor het eerst één jaar na ingangsdatum van de huurovereenkomst, op basis van de wijziging van het maandindexcijfer volgens de consumentenprijsindex (CPI) reeks “alle huishoudens” (2000=100), gepubliceerd door het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

Zekerheidsstelling:
Een borg ter grootte van een betalingsverplichting van 3 maanden huur te vermeerderen met de wettelijke omzetbelasting en servicekosten.

Huurcontract:
Huurovereenkomst conform het standaardmodel van de Raad voor Onroerende Zaken (ROZ), zoals gehanteerd door de Nederlandse Vereniging voor Makelaars (NVM).

BTW:
Huurder garandeert aan verhuurder dat hij het huurobject per datum van ingang van de huurovereenkomst voor tenminste het bij de wet vastgestelde minimumpercentage blijvend zal gebruiken voor doeleinden die recht geven op aftrek van BTW.

Huurder zal op eerste verzoek van verhuurder per ommegaande een onherroepelijke volmacht aan verhuurder en zijn eventuele rechtsopvolger(s) verlenen om mede namens hem een optieverzoek tot belaste verhuur in te dienen. Indien huurder echter niet (meer) voldoet aan de wettelijke criteria voor belaste verhuur of een optieverzoek tot belaste verhuur niet (meer) door de inspecteur der belastingen wordt gehonoreerd, dan zal huurder het gehele daardoor financieel te lijden nadeel voor verhuurder aan verhuurder vergoeden, overeenkomstig de ter zake op te nemen bijzondere bepalingen van de huurovereenkomst.

Huurbetaling:
Per maand vooruit plus voorschot elektra en water.

Bijzonderheden:
Elke transactie behoeft de nadrukkelijke goedkeuring van eigenaar.

Disclaimer:
Er kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend aan, noch aanspraak gemaakt worden op de inhoud van deze website. De verstrekte informatie is van algemene aard en uitsluitend bedoeld ter indicatie. Hoewel deze informatie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid is samengesteld, aanvaarden wij geen aansprakelijkheid voor mogelijke onjuistheden of onvolledigheden. Alle informatie op deze website is onder voorbehoud en kan zonder nadere aankondiging worden gewijzigd. Wij raden geïnteresseerden aan om bij concrete interesse de juistheid van de informatie zelf te verifiëren en adviseren om juridisch advies in te winnen alvorens over te gaan tot een huurovereenkomst.

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 16,000 per year
Service charges
€ 250 per square meter per year (21% VAT applies)
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
2026

Surface areas

Area
192 m²
Industrial unit area
126 m²
Office area
66 m²

Layout

Number of floors
2 floors
Facilities
Rooflights, overhead doors, concrete floor and toilet

Energy

Energy label
Not required

Surroundings

Location
Business park
Accessibility
Bus stop in 1500 m to 2000 m, Dutch Railways Intercity station in 3000 m to 4000 m and motorway exit in 1500 m to 2000 m

Parking

Parking spaces
2 uncovered parking spaces