Rietveldenweg 49-F 5222 AP Den Bosch

€ 12,500 /yr

Description

TE HUUR
Circa 104 m² kantoorruimte

Het bedrijfspand is gelegen op bedrijventerrein ‘De Rietvelden’ in ’s-Hertogenbosch. Dit binnenstedelijk bedrijventerrein kenmerkt zich door een grote diversiteit aan bedrijvigheid. De Rietvelden oogt modern, is uitstekend bereikbaar en profiteert optimaal van de voordelen van de binnenstedelijke ligging.

Op De Rietvelden bevinden zich onder andere TNT, Heineken Nederland, Isero, KEK, Makro, Sligro, EJP Accountants en diverse dealers van personenwagens (Peugeot, Renault).

Kantoorruimte
Een bedrijfsverzamelcomplex, gebouwd in 2007, gelegen op zicht locatie aan de Rietveldenweg. Het complex bestaat uit diverse kantoor-/showroom en bedrijfsunits. Voor de verhuur hebben we circa 104 m² kantoorruimte op de begane grond beschikbaar. In overleg kan periodiek een spreekkamer gebruikt worden.

Kenmerken kantoorruimte
- Representatieve (gezamenlijke) entree
- Systeemplafonds met LED-inbouwarmaturen
- Vloerbedekking
- Kabelgoten ten behoeve van data en elektrapunten
- Airco's
- Verwarming middels radiatoren
- Screens
- Brandblusvoorzieningen
- Pantry
- Gemeenschappelijke dames- en herentoilet

Terrein
Op het terrein is voldoende parkeergelegenheid aanwezig.

Locatie
De bedrijfs- en kantoorruimte aan de Rietveldenweg is met eigen vervoer uitstekend bereikbaar door de directe aansluiting op de rijksweg A59 (Zevenbergen – Waalwijk – ’s-Hertogenbosch – Oss). In oostelijke richting sluit deze bij knooppunt Empel aan op de rijksweg A2 (Amsterdam – Maastricht).

De bereikbaarheid met openbaar vervoer is eveneens goed te noemen met in de nabije omgeving een bushalte met rechtstreekse aansluiting op het Centraal Station van ’s-Hertogenbosch. Delen van De Rietvelden zijn vanaf het Centraal Station beloopbaar.

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 12,500 per year
Service charges
€ 260 per month (21% VAT applies)
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available on 6/1/2026

Construction

Main use
Office
Building type
Resale property
Year of construction
1997

Surface areas

Area
104 m²
Plot size
435 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Built-in fittings, cable ducts, modular ceiling, toilet, pantry and heating

Energy

Energy label
A

Surroundings

Location
Business park
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, Dutch Railways Intercity station in 2000 m to 3000 m and motorway exit in less than 500 m