• New

De Werf 40 8401 JE Gorredijk

€ 42,950 /yr

Description

Hedendaags bedrijfsobject met ruim verhard buitenterrein op bedrijventerrein Overtoom in Gorredijk. Het object is in 2008 gebouwd en opgetrokken met mooie materialen. Het buitenterrein is volledig omheind en voorzien van een poort en daardoor zeer geschikt voor buitenopslag. Gezien de ligging nabij de op- en afritten van de A7 is sprake van een goede bereikbaarheid. Op het groen ingerichte voorterrein bevinden zich ruim voldoende parkeermogelijkheden. Het pand is uitgerust met energielabel A.

Oppervlakte
De totale verhuurbare vloeroppervlakte bedraagt circa 625 m² en is verdeeld over circa 500 m² bedrijfsruimte en circa 125 m² kantoor op de verdieping. Voorts is er een afgesloten verhard buitenterrein van circa 600 m² aanwezig.

Voorzieningen
Het object wordt zeer compleet opgeleverd en is onder meer voorzien van:
- verwarming;
- ledverlichting;
- lichtstraten;
- krachtstroom;
- elektrisch bedienbare overheaddeuren;
- kantine met keukenopstelling;
- voldoende sanitair;
- brandpreventieve en -blusmiddelen en noodverlichting.
De vrije hoogte in de bedrijfsruimte loopt op tot maximaal circa 700 cm.

Aanvaarding
In overleg, kan spoedig.

Huurprijs
€ 42.950,= per jaar te vermeerderen met BTW.

Bestemming
De bestemming ter plaatse staat bedrijfsactiviteiten in de milieucategorieën 1 tot en met 4.2 toe, inclusief de handel in (vracht)auto's, motorfietsen, onderdelen en accessoires, reparatie- en servicebedrijven.

Huurtermijn
5 jaar met 5 optiejaren.

Opzegtermijn
12 maanden.

Indexering
Jaarlijks, op basis van de consumentenprijsindex (CPI) reeks Alle huishoudens.

Betaling
Per maand vooruit.

Zekerheidsstelling
Bankgarantie / waarborgsom ter grootte van 3 maanden huur en BTW.

Deze informatie is geheel vrijblijvend en niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een voorstel. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Onderhandelingen en verhuur vinden dan ook pas plaats onder het uitdrukkelijke voorbehoud van het verkrijgen van definitieve goedkeuring van verhuurder.

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 42,950 per year
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
2008

Surface areas

Area
625 m²
Industrial unit area
500 m²
Area of site
600 m²
Office area
125 m²
Clearance
7 m
Plot size
1,550 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Mechanical ventilation, rooflights, overhead doors, three-phase electric power, concrete floor, toilet, pantry, built-in fittings and windows can be opened

Energy

Energy label
A 0.95

Surroundings

Location
Business park and peripheral retail location

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

De Werf 40

€ 42,950 /yr