• New

Europaweg 3 9693 AP Bad Nieuweschans

Rental price on request Price on request

Description

TE KOOP / TE HUUR: EUROPAWEG 3 – BAD NIEUWESCHANS

Strategisch gelegen logistiek bedrijfscomplex op een perceel van circa 20.000 m²

Aan de Europaweg 3 in Bad Nieuweschans bieden wij een uitstekend bereikbaar logistiek bedrijfscomplex aan, gelegen direct aan de A7 en op korte afstand van de Duits-Nederlandse grens. De locatie is bij uitstek geschikt voor logistiek, distributie, opslag, productie en andere bedrijfsactiviteiten met een internationale oriëntatie.

Met een bedrijfshal van circa 8.850 m² op een perceel van circa 20.000 m² biedt deze locatie een unieke combinatie van direct inzetbare bedrijfsruimte én aanzienlijke ontwikkelingsmogelijkheden.

Kenmerken

- Bedrijfshal van circa 8.850 m²
- Perceeloppervlakte circa 20.000 m²
- Bedrijfsbestemming
- Direct gelegen aan de A7 (Amsterdam – Groningen – Duitsland)
- Slechts enkele minuten van de Duitse grens
- Twee loading docks
- Twee overheaddeuren
- Vrije hoogte circa 6 meter
- Ruim verhard buitenterrein
- Goede bereikbaarheid voor vrachtverkeer
- Uitstekende uitbreidingsmogelijkheden

Strategische ligging

De locatie vormt een logistieke schakel tussen Nederland en Noord-Duitsland. Via de A7 zijn Groningen, Bremen en Hamburg uitstekend bereikbaar. Hierdoor is het object aantrekkelijk voor ondernemingen die actief zijn in internationale distributie, transport, e-commerce en productie.

Geschikt voor onder andere:
- Distributiecentra
- Logistieke dienstverleners
- Transportbedrijven
- Productiebedrijven
- E-commerce en fulfilment
- Groothandels
- Op- en overslag
- Bedrijven met behoefte aan een ruim buitenterrein

Bij het afsluiten van een langdurige overeenkomst is verhuurder bereidt het pand te laten bekleden met nieuwe gevelbeplating waarna het object weer een moderne uitstraling krijgt.

Heeft u vragen en/of wilt u een bezichtiging inplannen? Neem contact op met Wouter Dijkstra via 06 - 20 11 49 80 of per email via

DISCLAIMER:
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op internetsites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook van deze inhoud, waaronder zowel tekst als foto’s, en/of commercieel gebruik is niet toegestaan. Aan de inhoud van deze en overige informatie alsmede eventuele bijlagen kunnen nimmer rechten worden ontleend. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Deze informatie alsmede een eventuele huurovereenkomst is onder voorbehoud definitieve goedkeuring opdrachtgever/eigenaar.

Features

Transfer of ownership

Asking price
Price on request
Rental price
Rental price on request
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
1994

Surface areas

Area
8,491 m² (units from 8,437 m²)
Industrial unit area
8,437 m²
Area of site
20,000 m²
Office area
54 m²
Clearance
6 m
Plot size
20,000 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Loading bays, overhead doors, three-phase electric power and concrete floor

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Business park
Accessibility
Bus stop in less than 500 m and motorway exit in 1000 m to 1500 m

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Europaweg 3

Rental price on request Price on request