• New

Singel 108-110 4382 LP Vlissingen

€ 325,000 k.k.

Description

Karakteristiek beleggingsobject met commerciële ruimte, verhuurde bovenwoning en ontwikkelmogelijkheden.
Een pand met karakter, rendement én potentie. Aan de Singel 108-110 in Vlissingen wordt een veelzijdig object aangeboden dat interessant is voor een belegger, ondernemer of investeerder met visie.

Het object bestaat uit een winkel-/bedrijfsruimte op de begane grond, voormalige bakkerswinkel met aansluitende bedrijfsruimten en een pakhuisje, gecombineerd met een verhuurde bovenwoning. Daarmee biedt het geheel zowel directe huurinkomsten als mogelijkheden voor eigen gebruik of toekomstige optimalisatie.

De begane grond heeft een VVO van ca. 114 m² waarvan de winkelruimte een vloeroppervlakte van circa 36 m² heeft. De commerciële ruimte vertegenwoordigt een geschatte huurwaarde van circa € 23.800 per jaar. De bovenwoning is momenteel verhuurd voor € 802,- per maand, waarmee sprake is van een bestaande huuropbrengst en tegelijkertijd een interessante combinatie van wonen en werken.

Commerciële ruimte met eigen gebruiksmogelijkheden
De voormalige bakkerswinkel vormt een herkenbaar onderdeel van het pand en beschikt over circa 36 m² vloeroppervlakte. Aansluitend bevinden zich bedrijfsruimten en een pakhuisje.

De begane grond van het pakhuisje maakt momenteel onderdeel uit van de bedrijfsruimte. De verdieping van het pakhuisje is op dit moment alleen bereikbaar via het dakterras van de bovenwoning. Deze verdieping wordt momenteel door de huurder van de woning om niet gebruikt. In de huurovereenkomst is expliciet vastgelegd dat deze ruimte geen onderdeel uitmaakt van het gehuurde.

Hier ligt een interessante kans voor een koper: het pakhuisje kan mogelijk worden hersteld en opnieuw functioneel worden ingericht over twee bouwlagen, waardoor extra bedrijfs-/opslagruimte kan ontstaan. Dit biedt mogelijkheden voor de ondernemer of belegger die bereid is het pand verder te optimaliseren. Uiteraard zijn eventuele bouwkundige aanpassingen en de daarvoor benodigde toestemmingen voor rekening en risico van koper.

Verhuurde bovenwoning
De bovenwoning bestaat uit twee woonlagen.

Op de begane grond bevindt zich de entreehal met trapopgang. De eerste verdieping beschikt over een overloop, woonkamer, zijkamer, keuken en toiletruimte. Op de tweede verdieping bevinden zich een overloop, een slaapkamer met vaste kast aan de voorzijde, twee slaapkamers met kastruimte aan de achterzijde en een badkamer met douche, toilet en wastafel.

De woning is momenteel verhuurd voor € 770,- per maand. De bestaande huurovereenkomst en de daarbij behorende huurbescherming dienen door koper te worden gerespecteerd. Dit maakt het object mede interessant voor een koper die het commerciële gedeelte zelf wil benutten, terwijl de woning voor een stabiele huurinkomst zorgt.

Bestemming Gemengd B2
Het object heeft een gemengde bestemming (Gemengd B2). Binnen de bestemmingsomschrijving vallen onder meer:

wonen, inclusief een aan huis verbonden beroeps- of bedrijfsactiviteit;
publieksgerichte dienstverlening;
maatschappelijke voorzieningen en instellingen;
detailhandel;
kantoor;
evenementen;
ontspanning en vermaak.
Hierdoor zijn er, afhankelijk van het concrete gebruik en de geldende voorwaarden, verschillende mogelijkheden voor de toekomstige exploitatie van het object.

Voor de ondernemer met een plan
Dit is geen standaard instapklaar winkelpand, maar juist een object voor iemand die mogelijkheden ziet waar anderen vooral werk zien.

Denk bijvoorbeeld aan een ondernemer die een eigen winkel, kantoor, praktijk of publieksgerichte onderneming wil vestigen, een belegger die commerciële en residentiële inkomsten wil combineren, of een investeerder die het geheel bouwkundig en functioneel verder wil ontwikkelen.

De combinatie van een bestaande verhuurde bovenwoning, commerciële ruimte, aanvullende bedrijfsruimte en een pakhuisje met mogelijke uitbreidingspotentie maakt dit tot een object met meerdere invalshoeken.

Verkoper kiest voor een duidelijke uitgangspositie: “as is, where is”
Het betreft een ouder pand en het object wordt verkocht in de staat waarin het zich bevindt: “as is, where is”.

In het verleden hebben zich lekkages voorgedaan. Volgens opgave van de eigenaar zijn deze hersteld. De koper dient echter zelf onderzoek te doen naar de bouwkundige, technische en juridische staat van het object. De aanwezigheid van asbesthoudende materialen kan niet worden uitgesloten.

Het energielabel van de winkelruimte is A.

Deze aspecten zijn nadrukkelijk onderdeel van de uitgangssituatie en bieden tegelijkertijd ruimte voor een koper die het pand naar eigen inzicht wil aanpakken en verbeteren.

Een object voor doeners en ontwikkelaars
Singel 108-110 biedt geen kant-en-klaar rendementspand, maar een kans voor iemand met ondernemingsgeest en visie.

Een karakteristiek pand op een centrale locatie in Vlissingen, met een verhuurde bovenwoning als bestaande inkomstenbron, een commerciële ruimte met een geschatte huurwaarde van circa € 23.000 per jaar en aanvullende bedrijfsruimte met mogelijkheden om het pakhuisje weer in zijn oorspronkelijke functie en omvang te benutten.

Heeft u een eigen onderneming, zoekt u een combinatie van werken en investeren of ziet u mogelijkheden voor herontwikkeling en optimalisatie? Dan is Singel 108-110 zeker een object om nader te bekijken.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 325,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Retail outlet with showroom
Alternative use(s)
Investment
Building type
Resale property
Year of construction
1929

Surface areas

Area
126 m²
Sales floor area
35 m²
Front width
15 m
Plot size
146 m²

Layout

Number of floors
1 floor

Energy

Energy label
A 0.99

Surroundings

Location
In residential district
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, Dutch Railways Intercity station in 1500 m to 2000 m and motorway exit in 1500 m to 2000 m
Shopkeepers' association contribution
No
Socio-economic classification
B1

Investment property

Tenants
2 tenants
Rented
118 m²

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Singel 108-110

€ 325,000 k.k.