Steenstraat 18 4561 AS Hulst

€ 224,000 k.k.

Description

Omschrijving

In het hart van Hulst wordt deze karakteristieke winkel- of kantoorruimte aangeboden, centraal gelegen en omgeven door woningen, horeca en winkels.
Het pand stamt uit 1901 en is traditioneel opgetrokken in steen, wat het de charme van het historische centrum geeft, terwijl het door recente ingrepen ook praktisch bij de tijd is. Dankzij de flexibel indeelbare ruimte leent het zich zowel voor detailhandel als voor kantoor- of dienstverlenend gebruik.

De ligging is een sterke troef. Het pand staat midden in het bourgondische centrum van Hulst, met het ruime winkel- en horeca-aanbod en de Grote Markt op loopafstand.
Hulst zelf ligt strategisch tussen de havengebieden van Antwerpen, Gent, Terneuzen en Zeebrugge, op een steenworp van de Belgische grens en met een vlotte aansluiting richting de Westerscheldetunnel.

Indeling

Het pand wordt aan de voorzijde betreden via de entree, die direct uitkomt in de langgerekte winkel- of werkruimte op de begane grond. Deze ruimte loopt over vrijwel de volle diepte van het pand door, circa 13,85 meter, en biedt daarmee een overzichtelijke, goed bruikbare vloer. Achterin bevindt zich een klein sanitair gedeelte, en een trap leidt naar de eerste verdieping.

De eerste verdieping bestaat uit een open ruimte met veel daglichttoetreding, die vrij indeelbaar is naar wens. Hier is tevens een keukenblokje aanwezig. Via een vlizotrap is de zolder bereikbaar, waar zich ook de cv-ketel bevindt.

Bestemming
Het pand heeft als geregistreerde functie Wonen met bedrijvigheid, waardoor het naast bedrijfsmatig gebruik als winkel of kantoor ook ruimte biedt voor een gecombineerde woon-werkinvulling.

EPC
Dit pand heeft een Label A++ en is geldig tot 12-12-2034

Bijzonderheden
Het pand dateert uit 1901 en is traditioneel opgetrokken in steen, met kozijnen uitgevoerd in kunststof. Het dak is recent volledig vernieuwd. De verwarming verloopt via een cv-ketel, die op de zolder is opgesteld. Op de eerste verdieping is een keukenblokje aanwezig.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 224,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Retail outlet
Building type
Resale property
Year of construction
1901

Surface areas

Area
72 m²
Sales floor area
72 m²
Front width
4.7 m
Plot size
74 m²

Layout

Number of floors
1 floor

Energy

Energy label
A++

Surroundings

Location
Town center, railway station site, harbour area, on navigable waterway, indoor shopping center, peripheral retail location and large-scale retail location
Shopkeepers' association contribution
No
Socio-economic classification
A1

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Steenstraat 18

€ 224,000 k.k.