• New

de Jongestraat 5 4531 GL Terneuzen

€ 169,000 v.o.n.

Description

ONDERNEMEN IN HET TERNEUZEN VAN MORGEN

Jouw onderneming op een nieuwe, stijlvolle plek in hartje Terneuzen.
Ben jij op zoek naar een nieuwe locatie voor jouw onderneming? Een moderne kantoorruimte, een eigen salon, een praktijk of misschien wel een compleet nieuw concept?
Onder het nieuwbouwproject Het Baken aan de De Jongestraat zijn nog twee commerciële ruimtes van circa 70 m² beschikbaar. Je kunt één unit aankopen, maar ook beide ruimtes combineren tot één royale bedrijfsruimte van circa 140 m².

Een plek waar wonen, werken en ontmoeten straks op een natuurlijke manier samenkomen.
70 M² OF 140 M² – JOUW RUIMTE, JOUW CONCEPT

Bijzonderheden
De commerciële ruimtes bieden volop mogelijkheden voor ondernemers die hun eigen omgeving willen creëren.
Denk bijvoorbeeld aan:
• een kapsalon of schoonheidssalon;
• een fysiotherapie- of andere praktijkruimte;
• een kantoor of adviesbureau;
• een studio of dienstverlening;
• lichte daghoreca;
• of een geheel eigen ondernemersconcept.

De ruimtes worden casco opgeleverd. Dat betekent maximale vrijheid om de inrichting, uitstraling en indeling volledig af te stemmen op jouw onderneming.
Eén unit van circa 70 m², of samen circa 140 m². Jij bepaalt wat bij jouw onderneming past.

ONDERNEMEN OP EEN CENTRALE PLEK
De commerciële ruimtes liggen aan de De Jongestraat, direct onder het stijlvolle nieuwbouwcomplex Het Baken en op korte afstand van de Herengracht en de binnenstad.
De Markt ligt letterlijk om de hoek. Winkels, horeca en voorzieningen bevinden zich op loopafstand en ook de zeedijk is dichtbij.
Daarmee biedt deze locatie een aantrekkelijke combinatie van centrale ligging, levendigheid en een nieuwe uitstraling.

HET BAKEN: EEN NIEUWE IMPULS VOOR HARTJE TERNEUZEN
Het Baken wordt een herkenbare toevoeging aan het centrum van Terneuzen. Het project omvat 28 stijlvolle appartementen en een eigentijdse architectuur die aansluit bij de karakteristieke omgeving.
Rondom de Herengracht ontstaat bovendien een nieuwe, groene en autoluwe omgeving. De komende jaren krijgt dit deel van de binnenstad daarmee een nieuwe impuls.
Als ondernemer vestig je je hier niet alleen op een goede locatie, maar maak je onderdeel uit van een gebied dat volop in ontwikkeling is.
Met bewoners letterlijk boven de commerciële ruimtes, de Markt op loopafstand en de binnenstad dichtbij, ontstaat een aantrekkelijke omgeving voor ondernemers én hun klanten.

RUIMTE OM TE ONDERNEMEN
Of je nu al jarenlang ondernemer bent en toe bent aan een volgende stap, of juist de stap wilt zetten naar een eigen onderneming:
Het Baken biedt de ruimte om vanaf de basis jouw ideale bedrijfsruimte te realiseren.

DE MOGELIJKHEDEN OP EEN RIJ
• 2 commerciële ruimtes van ieder circa 70 m²
• Afzonderlijk of gezamenlijk aan te kopen
• Samen te voegen tot circa 140 m²
• Geschikt voor onder andere kantoor, salon, praktijk en dienstverlening
• Lichte daghoreca behoort eveneens tot de mogelijkheden
• Casco oplevering – volledige vrijheid voor de inrichting
• Gelegen onder het stijlvolle nieuwbouwcomplex Het Baken
• Centrale ligging aan de De Jongestraat
• Nabij de Herengracht en de Markt
• Geplande levering: Q4 2027
• Koopsom: € 169.000,- v.o.n. per unit

De getoonde afbeeldingen zijn impressies. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.

ZIE JIJ JOUW ONDERNEMING HIER AL ZITTEN?

Benieuwd naar de mogelijkheden, de indeling en de voorwaarden?

Neem contact op met Moovs Makelaars & Taxateurs voor meer informatie over de beschikbare commerciële ruimtes in Het Baken.

Misschien wordt dit straks jouw nieuwe plek om te ondernemen.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 169,000 vrij op naam
Service charges
No service charges known
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available on 12/1/2027

Construction

Main use
Office
Building type
New property
Year of construction
2026

Surface areas

Area
70 m²
Plot size
70 m²

Layout

Number of floors
1 floor

Energy

Energy label
Not required

Surroundings

Location
Town center
Accessibility
Bus stop in less than 500 m

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

de Jongestraat 5

€ 169,000 v.o.n.