Johan de Wittlaan 2 6828 WG Arnhem

€ 1,600 p/mo.

Description

Blinq Makelaars zoekt nieuwe buren!

KANTOORRUIMTE (ETAGE) TE HUUR in de fraaie statige kantoorvilla aan de Johan de Wittlaan 2 in Arnhem.

Gelegen nabij het Airborneplein aan de rand van het centrum van Arnhem is dit een perfecte zicht locatie voor een ondernemer die een kantoor(etage) met veel uitstraling zoekt in een fraaie kantoorvilla op steenworp afstand van het centrum van Arnhem. Op de begane grond is het kantoor van Blinq Makelaars gevestigd. Prettig te weten dat bezoek en/of pakketjes altijd ontvangen worden. Vanuit de Johan de Wittlaan zijn het station Arnhem Velperpoort, Louwerspark en het centrum van Arnhem op loopafstand. Tevens zijn de uitvalswegen A325, A12 en A50 snel bereikbaar en vormt dit met 3 eigen parkeerplaatsen een aantrekkelijke locatie.

Op de eerste verdieping zijn twee ruime kantoorkamers beschikbaar alsook een derde, kleinere kamer welke als wachtruimte of receptieruimte kan fungeren alsmede een gemeenschappelijke pantry met koelkast en toilet met fontein.

Bijzonderheden:

-representatieve kantoorvilla
-zicht locatie
-gestoffeerd
-per 1 april 2026 beschikbaar
-voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein
-deelverhuur is mogelijk; vraag naar de mogelijkheden

Servicekosten:
-inclusief gas, water elektra
-inclusief internet
-inclusief schoonmaak algemene ruimtes
-inclusief tuinonderhoud

Interesse in deze kantoorruimte? Wij nodigen u van harte uit om een kijkje te komen nemen en kennis te maken met wellicht nieuwe buren! Bel ons op 026-7114555 of stuur een mail naar

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 1,600 per month
First rental price
€ 995 per month
Service charges
€ 300 per month
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available immediately

Construction

Main use
Office
Building type
Resale property
Year of construction
1912

Surface areas

Area
70 m² (units from 30 m²)

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Air conditioning, cable ducts, toilet and heating

Energy

Energy label
C

Surroundings

Accessibility
Bus stop in less than 500 m and Dutch Railways Intercity station in 2000 m to 3000 m
Local facilities
Restaurant in less than 500 m and retail outlet in less than 500 m

Parking

Parking spaces
3 uncovered parking spaces

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Johan de Wittlaan 2

€ 1,600 p/mo.