• New

Zepto 20 6902 KE Zevenaar

€ 225,000 k.k.

Description

Op het moderne Business Park 7Poort in Zevenaar ligt deze compleet ingerichte en hoogwaardige bedrijfsunit met maar liefst twee eigen parkeerplaatsen. De unit beschikt over een totale vloeroppervlakte van circa 130 m², aangevuld met een praktische entresol van circa 25 m².
Het object is volledig afgewerkt en direct in gebruik te nemen. Binnen treft u onder meer een pantry, een toiletgroep, een kantoorruimte en diverse mogelijkheden voor opslag. Dankzij de efficiënte indeling en hoogwaardige afwerking is deze bedrijfsunit geschikt voor uiteenlopende bedrijfsactiviteiten.
De bedrijfsunit maakt deel uit van een verzorgd bedrijvenverzamelgebouw, wat zorgt voor een representatieve uitstraling voor zowel medewerkers als bezoekers. Daarnaast bevindt het pand zich op het dynamische bedrijvenpark 7Poort, een locatie die volop in ontwikkeling is. In de toekomst wordt het gebied verder versterkt met een directe aansluiting op de A12 en de komst van een uitgebreid outletcentrum, wat de bereikbaarheid en aantrekkelijkheid van de locatie verder vergroot.

Bijzonderheden:
• Bedrijfsunit van circa 130 m² verdeeld over twee verdiepingen;
• Entresol van circa 25 m²;
• Betonvloer op zowel de begane grond als de eerste verdieping;
• Elektrische sectionaaldeur met een hoogte van circa 3,96 meter;
• Volledig ingerichte pantry en toiletgroep aanwezig;
• Twee eigen parkeerplaatsen;
• Meterkast voorzien van 3 x 25 A

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 225,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
2010

Surface areas

Area
195 m²
Industrial unit area
130 m²
Office area
65 m²
Clearance
4 m
Plot size
78 m²

Layout

Number of floors
2 floors
Facilities
Overhead doors, three-phase electric power, concrete floor, toilet and pantry

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Business park
Accessibility
Bus stop in 500 m to 1000 m, Dutch Railways Intercity station in 1000 m to 1500 m and motorway exit in less than 500 m
Local facilities
Bank in 1000 m to 1500 m, restaurant in 1000 m to 1500 m and retail outlet in 1000 m to 1500 m

Parking

Parking spaces
2 uncovered parking spaces

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Zepto 20

€ 225,000 k.k.